خبرنگاران داوطلبان کنکور با اطمینان خاطر سر آزمون حضور یابند

به گزارش لنجان بلاگ، مراغه - خبرنگاران - نماینده سازمان سنجش در هشترود گفت: داوطلبان با اطمینان خاطر سر آزمون کنکور حضور یابند و از تامین موارد بهداشتی، ضدعفونی و رعایت پروتلک های بهداشتی نگرانی نداشته باشند.

خبرنگاران داوطلبان کنکور با اطمینان خاطر سر آزمون حضور یابند

به گزارش خبرنگاران، اسکندر شیرازی روز چهارشنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در مورد رعایت پروتکل های بهداشتی تمام تمهیدات لازم صورت گرفته و داوطلبان کنکور کوچکترین اضطرابی در این زمینه نداشته باشند.

وی گفت: فاصله گذاری در چینش صندلی های داوطلبان با فاصله 2 متری و فضای بزرگ و تهویه مناسب، ضدعفونی کامل محل های آزمون و تامین صندلی های راحت و استاندارد با توجه به مدت زمان آزمون از مواری است که به طور کامل رعایت شده است.

رییس دانشگاه پیام نور هشترود با تاکید بر اینکه برای داوطلبان مشکوک به کرونا محل و مکان مجزایی در همان حوزه های آزمون در نظر گرفته شده است گفت: اگر داوطلبی در فرم خود اظهاری ابتلا به کرونا را اذعان کند این امکان برای وی تامین می شود.

شیرازی از داوطلبان خواست تا روز پیش از آزمون از حضور در تجمعات دوری کنند و در خانه بمانند و هنگام ورود به جلسه ماسک بزنند و پس از ورود به جلسه از ماسک هایی که از سوی سازمان تهیه شده استفاده کنند.

وی افزود: به رغم تهیه بسته های تغذیه برای داوطلبان از سوی سازمان سنجش، داوطلبان می توانند برای خود تغذیه شخصی به همراه داشته باشند.

شیرازی خاطر نشان کرد: خانواده های داوطلبان نیز از تجمع در محل آزمون خوداری کنند و یقین داشته باشند که همه داوطلبان در امنیت بهداشتی کامل، آزمون را پشت سر خواهند گذاشت.

به گزارش خبرنگاران، کنکور سراسری 99 روزهای 29، 30، 31 مرداد و یکم شهریور در رشته های تجربی، ریاضی، انسانی، زبان و هنر برگزار خواهد شد.

منبع: ایرنا
انتشار: 17 مهر 1399 بروزرسانی: 17 مهر 1399 گردآورنده: lenjanblog.ir شناسه مطلب: 544

به "خبرنگاران داوطلبان کنکور با اطمینان خاطر سر آزمون حضور یابند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران داوطلبان کنکور با اطمینان خاطر سر آزمون حضور یابند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید