خانه عروسک تحت تاثیر کرونا

به گزارش لنجان بلاگ، خانه عروسک در روزهای کرونایی به محل گردآوری و توزیع تجهیزات مبارزه علیه کرونا تبدیل شده است.

خانه عروسک تحت تاثیر کرونا

جهت دریافت خدمات اجرای هزینه روف گاردن با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. روف گاردن و بام سبز با بهترین قیمت و بهترین کیفیت را از ما بخواهید.

به گزارش لنجان بلاگ، خانه عروسک که قرار بود در اسفندماه سال گذشته اولین جشنواره بین المللی عروسکی یزد را رقم زند، با شیوع بیماری کرونا ضمن تعلیق این رویداد فرهنگی اقدام به همکاری با دیگر فعالان حوزه مبارزه با بیماری کرونا نموده است. این مؤسسه فرهنگی با حضور چهره هایی چون مرضیه برومند و رخشان بنی اعتماد به پویش درمانگران ایران پیوسته است.

در دلنوشته ای که خانه عروسک در فضای مجازی منتشر نموده است درباره این تغییر رویکرد نوشته است: قرار بود نهم اسفندماه، اولین جشنواره بین المللی عروسکی یزد با همکاری خانه عروسک طی مراسم برگزار بشه که ناگهان جناب کرونا بی دعوت تشریف آوردن و همه چیز به هم ریخت. دست از پا درازتر برگشتیم تهران و به خونه هامون پناه بردیم، ساختمان خانه عروسکیه مرتبه سوت و کور شد، عروسک ها تنها شدن و محمدآقا سرایدار افغانستانیِ ما که دلش رو برای سفر یزد صابون زده بود، کنار عروسک ها زانوی غم بغل کرد.

پویش درمانگران ایران (یادا) که شکل گرفت، خانه عروسک شد محل گردآوری و توزیع تجهیزات و بنفشه بدیعی که قرار بود دبیر جشنواره یزد باشه، با همکاری بیش از پنجاه نفر از هنرمندان عروسکی آغاز کردن به فراوری شیلدهای محافظتیو با فراوری پنجاه هزار شیلد، کاری کردن کارستان!

طییک ماهی که پشت سر گذاشتیم با یاری شما تونستیم بخشی از احتیاج جامعه درمانی کشور رو به ویژه در شهرهای محروم رفع کنیم، اما متاسفانه انگار ماجرا ادامه داره و باز هم به یاری و همراهی شما احتیاج داریم.

خانه عروسک برای تداوم فعالیت های مردمی خود ضمن معرفی راه های ارتباط با مرضیه برومند ([email protected]) و رخشان بنی اعتماد ([email protected]) دو حساب بانکی برای همیاری مردم معرفی نموده است.

همیاران خانه عروسک می توانند یاری های خود به وسیله حساب بانک پارسیان: 81000008622005، به شماره کارت: 6221061204475612 و شماره شبا: R610540106581000008622005 به نام خیریهیاران برکت مهر واریز نمایند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 25 فروردین 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: lenjanblog.ir شناسه مطلب: 211

به "خانه عروسک تحت تاثیر کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خانه عروسک تحت تاثیر کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید