حبیبی: بدون کشتی گیر خارجی نایب قهرمان شدیم، خیلی دیر و با بودجه کم در باشگاه های دنیا شرکت کردیم

به گزارش لنجان بلاگ، سرمربی تیم کشتی آزاد دانشگاه آزاد گفت: بین تیم های ایرانی ما تنها تیمی بودیم که بدون کشتی گیر خارجی در مسابقات شرکت کردیم.

حبیبی: بدون کشتی گیر خارجی نایب قهرمان شدیم، خیلی دیر و با بودجه کم در باشگاه های دنیا شرکت کردیم

هادی حبیبی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی لنجان بلاگ در خصوص عملکرد تیمش در مسابقات باشگاه های دنیا گفت: مجوز حضور در مسابقات بجنورد را خیلی دیر دریافت کردیم. موضوع دیگر قراردادهای کشتی گیران مان بود که رقم پیشنهادی خیلی کم بود اما درنهایت به این تصمیم رسیدیم که تیم را برای شرکت در این رقابت ها آماده کنیم. با آن رقم در هر وزنی توانستیم فقط یک کشتی گیر بگیریم و فقط در دو وزن دو نفر داشتیم که البته قرارداد نفر دوم هم رایگان بود.

وی با اشاره به شکست تیم اترک در مرحله مقدماتی ادامه داد: می توانستیم این تیم را با نتیجه بهتری هم شکست دهیم، اگر امیرمحمد یزدانی در مبارزه با امیرحسین مقصودی زمانی که سه بر صفر از حریف پیش بود، برای پنج امتیازی شدن اقدام نمی کرد برنده این کشتی بود. یا رضا افضلی که فکر می کرد با نتیجه 3-3 مساوی برنده است، اما چون اخطار اول را گرفته بود، شکست خورد. البته در مجموع راضی هستم.

حبیبی تاکید نمود: بهترین کشتی ها را برای ما در این رقابت ها حمیدرضا زرین پیکر و محمدرضا سرگو گرفتند. هر کدام شان 4 برد برای دانشگاه آزاد به دست آوردند. اینها نفرات جدیدی بودند که به ترکیب ما اضافه شدند. زرین پیکر توانست کشتی گیر گرجستانی اترک که قهرمان امیدهای دنیا بود را شکست دهد و نتیجه خوبی هم رقم زد. ما تیم اترک را شکست دادیم، تیم آذربایجان هم در سبک وزن نفرات خوبی داشت. قرقیزستان هم 4 نفر اولش به نسبت خوب بودند که امیرمحمد یزدانی 18-10 کشتی گیر قرقیزستانی را شکست داد. بچه ها عملکرد خوبی داشتند و من فکر می کنم با توجه به شرایط اقتصادی که داشتیم نتیجه خوبی رقم خورد. بین تیم های ایرانی ما تنها تیمی بودیم که بدون کشتی گیر خارجی در مسابقات شرکت کردیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 25 بهمن 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: lenjanblog.ir شناسه مطلب: 17

به "حبیبی: بدون کشتی گیر خارجی نایب قهرمان شدیم، خیلی دیر و با بودجه کم در باشگاه های دنیا شرکت کردیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حبیبی: بدون کشتی گیر خارجی نایب قهرمان شدیم، خیلی دیر و با بودجه کم در باشگاه های دنیا شرکت کردیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید