انتشار گزارش سوم درباره هواپیمای اوکراینی منوط به آنالیز های بیشتر است.

به گزارش لنجان بلاگ، مدیرکل دفتر آنالیز سوانح سازمان هواپیمایی کشوری با بیان اینکه ما آنالیز های سانحه بوئینگ اوکراینی را انجام می دهیم و این آنالیز ها ادامه دارد، گفت: زمان انتشار گزارش سوم در این باره منوط به انجام آنالیز های بیشتر است.

انتشار گزارش سوم درباره هواپیمای اوکراینی منوط به آنالیز های بیشتر است.

به گزارش گروه مالی خبرنگاران، حسن رضایی فر درباره آخرین جزئیات بازخوانی جعبه سیاه بوئینگ 737 اوکراینی گفت: اطلاع رسانی درباره این سانحه تا به امروز در قالب دو گزارش ارائه شده است.

وی با تأکید بر اینکه آنالیز سانحه بوئینگ اوکراینی کماکان در حال اجرا است، افزود: ما در حال اجرا آنالیز ابعاد مختلف حادثه بوئینگ هستیم و ادامه آنالیز ها را انجام می دهیم.

مدیرکل دفتر آنالیز سوانح سازمان هواپیمایی کشوری در پاسخ به این سؤال که تیم های کانادایی و اوکراینی نیز کماکان در این فرایند آنالیز حضور دارند؟ گفت: ما آنالیز ها را انجام می دهیم و آنالیز سانحه بوئینگ 737 اوکراینی ادامه دارد.

رضایی فر گفت: مردم جهت اطلاع از آخرین شرایط وقوع این سانحه به دو گزارشی که تا پیش از این روی سایت سازمان هواپیمایی کشوری درج شده است، مراجعه نمایند.

مدیرکل دفتر آنالیز سوانح سازمان هواپیمایی کشوری درباره زمان انتشار گزارش بعدی، آن را منوط به انجام آنالیز های بیشتر در این باره دانست.

وی با این حال تأکید کرد: مقرر شده است در هیچ رسانه ای هیچ مصاحبه ای درباره بازخوانی اطلاعات جعبه سیاه بوئینگ اوکراینی و سانحه انجام نشود.

لازم به ذکر است، روز چهارشنبه 18 دی ماه بود که یک ففرایند هواپیمای بوئینگ 800-737 متعلق به شرکت هواپیمایی اوکراین اینترنشنال با شماره پرواز 752 در ساعت 6:12 از فرودگاه امام خمینی (ره) به مقصد کی اف پرواز نموده بود، پس از قطع ارتباطات با بخش کنترل ترافیک در ساعت 6:18 در حوالی صبا شهر از توابع استان تهران دچار حادثه شد و سقوط کرد.

هواپیما دارای 167 مسافر و 9 نفر خدمه پروازی بود که همه سرنشینان آن جان باختند؛ اغلب مسافران این پرواز یعنی حدود 140 نفر ایرانی بودند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 24 اسفند 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: lenjanblog.ir شناسه مطلب: 110

به "انتشار گزارش سوم درباره هواپیمای اوکراینی منوط به آنالیز های بیشتر است." امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتشار گزارش سوم درباره هواپیمای اوکراینی منوط به آنالیز های بیشتر است."

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید