الجبوری: خانه نشین هم شوم، در نفت مسجدسلیمان نمی مانم، بیش از 10 بار ما را سرکار گذاشتند

به گزارش لنجان بلاگ، وینگر تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان گفت: مسئولان باشگاه برای حل مسائل اقتصادی بیش از ده بار ما را سر کار گذاشتند.

الجبوری: خانه نشین هم شوم، در نفت مسجدسلیمان نمی مانم، بیش از 10 بار ما را سرکار گذاشتند

جهت دریافت خدمات پتینه کاری با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

احمد الجبوری در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، در مورد شرایط بحرانی نفت مسجدسلیمان و اینکه بازیکنان دست به اعتصاب زده اند گفت: ما قبل از بازی با پارس جنوبی تصمیم داشتیم که بازی نکینم اما حرف وحدیث هایی درست شد که می خواهیم به این تیم ببازیم. از طرفی تیم های دیگر هم اگر سقوط می کردند دنبال بهانه بودند به همین دلیل و برای حفظ آبرو و شخصیت خودمان تصمیم گرفتیم بازی کنیم و بازی را هم بردیم. بعد از این بازی اما تصمیم گرفتیم تا زمانی که پول ندهند تمرین نکنیم و هنوز هم چیزی تغییر نکرده است.

وی ادامه داد: قرار بود چک تاریخ 28 مرداد ماه پاس گردد که این اتفاق رخ نداد. آقای تارتار هم بعد از بازی در رختکن به بچه ها گفت که دیگر در این تیم نخواهد ماند. ما تا زمانی که پول نگیریم، تمرین نمی کنیم و اگر هم قرار باشد برابر تراکتور بازی کنیم بدون تمرین به تبریز خواهیم رفت. مسئولان نسبت به خواسته ما بی تفاوت هستند و این بسیار بد است. ما 9 ماه است که پول نگرفته ایم. می دانیم که نمی خواهند به ما پول بدهند ولی هیچ وقت نخواستیم که بی احترامی کنیم یا دست به کارهای دیگر بزنیم.

الجبوری توضیح داد: با وجود مسائل زیادی که داشتیم هیچ وقت کم نگذاشتیم و نتایج خوبی هم گرفتیم ولی هیچ کس به فکر ما نبود. ما خانواده داریم و هزار مشکل را باید حل کنیم، در فصلی که گذشت واقعا دیوانه شدیم و نمی دانم چرا هیچ کس به فکر حل مسائل ما نیست. من با این شرایط برای فصل بعد حتی اگر در خانه هم بنشینم در نفت مسجدسلیمان نمی مانم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 29 شهریور 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: lenjanblog.ir شناسه مطلب: 505

به "الجبوری: خانه نشین هم شوم، در نفت مسجدسلیمان نمی مانم، بیش از 10 بار ما را سرکار گذاشتند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "الجبوری: خانه نشین هم شوم، در نفت مسجدسلیمان نمی مانم، بیش از 10 بار ما را سرکار گذاشتند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید